ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszliście w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować Sklep (Andrzej Dzięgielewski, ul. Lukrecji, 05-825 Makówka, telefon +48514577882, adres e-mail: sklep@nonense.pl), o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Możesz skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Możesz skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, który zostanie dostarczony w wiadomości e-mail bezpośrednio po zatwierdzeniu zamówienia, jednak nie jest to obowiązkowe. Możesz również wypełnić i przesłać skanem formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie pocztą elektroniczną, na następujący adres e-mail: sklep@nonense.pl. Jeżeli skorzystasz z tej możliwości, NoSense prześle Ci niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Tobie prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Tobie wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponosicie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Prosimy odesłać nam towar na adres: Esklep NoSense, Andrzej Dzięgielewski, ul. Lukrecji, 05-825 Makówka, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowaliście nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Zwrotu towarów możesz dokonać odsyłają je do naszego Sklepu postępując według wskazówek:

  • wydrukuj i wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy dostępne na stronie Sklepu;
  • spakuj produkt/-y do zwrotu. Możesz też dołączyć Potwierdzenie zamówienia lub Rachunek, co ułatwi i przyspieszy przeprowadzenie procesu zwrotu należności;
  • przesyłką opłaconą z góry odeślij produkt/-y na poniższy adres:

Esklep NoSense

Andrzej Dzięgielewski, Lukrecji 4, 05-825 Makówka

Pamiętaj, przy odstąpieniu od umowy ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Formularz odstąpienia od umowy – POBIERZ

preloader