skąd się wzięliśmy?

NoSense powstał  z chęci wypowiedzenia się o tym, co nas otacza. Niektóre rzeczy nas zachwycają, ale wiele oburza i boli. Dlaczego mamy milczeć? Dlaczego Wy macie milczeć? Każdy ma prawo do wypowiedzi. NoSense powstał, bo mamy nowe podejście do sztuki wizualnej. Chcemy, by t-shirt nie był tylko kawałkiem świetnej bawełny, ale stał się dziełem sztuki i środkiem wyrazu. NoSense powstał, bo każdy jest inny i zasługuje na to, by się w świecie odznaczyć.

NoSense powstał, by dać Ci wybór.

NoSense powstał, by zmieniać świat na lepsze.

inspiruje nas człowiek

w otaczającym go świecie a minione i bieżące wydarzenia wpływają na nasze emocje i uczucia, które wyrażamy na naszych projektach

Staramy się

by jedynie obraz był odzwierciedleniem naszej wrażliwości i uwypuklał to, co jest w nas. W każdym projekcie zobaczycie to co w nas siedzi.

Marzymy

o sprawiedliwym, równym Świecie. Świecie w którym warto żyć, dlatego wspieramy działania Fair Trade i używamy organicznych materiałów.

kim jesteśmy?

Dwoma facetami z Polski, którzy uwierzyli, że chcieć to móc.

Dojrzałymi romantykami, którzy wierzą, że świat nie należy tylko do wielkich korporacji.

Artystami, którzy uważają, że sztuka ma sens tylko wtedy, gdy żyje.

Sprawdź co dla ciebie mamy

Wiesz najlepiej czego chcesz!

My to rozumiemy i szanujemy.

W NoSense dajemy Ci szeroki wybór wzorów i kolorów, do tego różne kroje – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Działamy w zgodzie z

Oeko-tex

standard 100

To oznacza, że nasze  produkty wolne są od substancji szkodliwych: pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

100% organiczna bawełna

opinie o nas i naszych produktach

"Jestem mega zadowolony z jakości wykonania zamówienia. Wysokiej jakości produkt wraz z realizacją. Grafiki są wyjątkowe. Jest moc! Polecam :)"

Piotr

Warszawa

“ Jestem zadowolona z zakupu. Bardzo szybki czas dostawy. Niezła jakość materiału, świetne grafiki. Zobaczymy po kilku praniach czy warto kupić kolejną."

Ania

Kraków

“Koszulki nie są tanie, ale dla unikalnych grafik warto. Żadna sieciówka takich nie oferuje. Zobaczymy po kilku noszeniach jak będzie się prezentować."

Paweł

Pabianice

"Koszulki NoSense kupiłam nie znając firmy. Spodobał mi się wzór i możłiwość stworzenia unikalnego modelu. Nietanio, ale zaryzykowałam. Nosiłam jedna koszulkę, po czym pędem dokupiłam następną. Bawełna pieści ciało, krój podkreśla co trzeba i zakrywa co innego, nadruk jest ciekawy, zaczepny i sexy. Po 10 praniu koszulka wygląda tak samo jak przed pierwszym. Chce więcej! Warto! "

Kasia

Warszawa

preloader